Majitelé firem, manažeři IT a další manažeři

Zarezervujte si 20% slevu za 59 sekund na FineReaderu a dalších!

Nyní na podzim máte jedinečnou příležitost ušetřit 20 % při nákupu softwaru, který prostě musíte mít v kanceláři: ABBYY FineReader 12 Corporate nebo ABBYY PDF Transformer+ pro vaši společnost nebo organizaci.

Jak lze provést rezervaci a získat slevu?

1
Do 31. 10. 2016, vyplňte formulář, který vidíte napravo. Stačí jen 1 minuta – a sleva je vaše! Potvrzení obdržíte e-mailem.
2
Naplánujte a připravte nákup. Žádný spěch – máte čas až do 30. 11. 2016
3
Až budete připraveni, objednejte potřebný počet licencí od libovolného prodejce ABBYY v České republice – a získejte licence o 20 % levněji než ostatní!

Váháte ohledně počtu?

Je-li potřeba, můžete zakoupit ještě další licence – a na 20% slevu to nebude mít vliv. Nikoli však méně než celkem 5 licencí zmíněných produktů. A navíc – vyplněním formuláře se nezavazujete k nákupu. Konečné rozhodnutí je pouze na vás a máte na něj dost času až do 30. 11. 2016. Určitě si však nenecháte ujít tak skvělou příležitost, že?

Neváhejte tedy a přihlaste se do této akce: vyplňte formulář a získejte 20% slevu ze softwaru, který šetří čas i peníze, zefektivňuje chod kanceláře, a tak přispívá k úspěchu vašeho týmu!

Jméno:
Email:  
Společnost:  


Předpokládaný počet licencí ABBYY: 

FineReader Corporate:
PDF Transformer:

Můžete ušetřit nejméně:

0 euro

Jak jste se dozvěděli o této akci?

* Pochybujete-li, kolik licencí produktu FineReader potřebujete, může vám pomoci náš přehledný kalkulátor úspor

Jde o přibližný počet. Potřebujete-li podrobné rozepsání cen a vysvětlení ohledně dostupných možností nákupu licencí, obraťte se na autorizované prodejce společnosti ABBYY.


Proč používat kancelářský software ABBYY?

Používání produktů FineReader a PDF Transformer při práci s PDF soubory, tištěnými dokumenty a jejich obrazy v celé kanceláři znamená:

  • likvidaci nutnosti přepisování,
  • zvýšenou produktivitu zaměstnanců,
  • významné roční úspory nákladů,
  • efektivitu, ziskovost a úspěch!