Nová aplikace ABBYY Business Card Reader pro iOS: Veškeré kontakty přímo na vašem zápěstí

06.07.2016

Milpitas, USA, 21. června 21, 2016 – Aplikace ABBYY Business Card Reader představuje díky zatím největší aktualizaci novou definici správy obchodních kontaktů.

Kromě zásadní aktualizace pro iOS hrdě a s nadšením představujeme i novou aplikaci pro hodinky Apple Watch pro našeho multifunkčního správce vizitek a kontaktů. Tato aplikace bez problémů funguje na všech platformách a dává vám volnost přístupu k informacím díky možností připojení libovolného zařízení.

„Dokonce již ani nepotřebujete iPhone, a přesto budete stále v kontaktu. Nyní máte všechny obchodní kontakty na zápěstí – v aplikaci BCR v hodinkách Apple Watch. Prakticky okamžitě najdete potřebné informace a můžete volat. Aplikace je snadno přístupná, snadno se v ní orientuje a její použití je také bezproblémové. BCR udělá veškerou práci za vás a ušetří vám čas na důležitější věci,“ říká viceprezident společnosti ABBYY a její manažer pro mobilní aplikace Artem Kumpel.

Ke klíčovým vlastnostem nové aplikace ABBYY BCR patří jedinečný algoritmus pro automatické opravy. Aplikace automaticky opravuje telefonní čísla a adresy, takže na to nemusíte myslet v okamžiku, kdy se s někým potřebujete spojit. Aplikace ABBYY BCR v telefonních číslech najde a odstraní z nich jakékoli nadbytečné znaky, přidá k nim mezinárodní a oblastní kódy a dokáže rozpoznat i linky v rámci společností. Díky tomuto algoritmu se například zaznamenané číslo (408)*457-97]77 okamžitě změní na správnou, použitelnou variantu +1 408 457 9777. Obsahuje-li číslo linku, aplikace ho uloží ve formátu, který vám umožní nejdříve volat obecné číslo společnosti a poté danou linku – stačí jen stisknout tlačítko na obrazovce aplikace pro telefony. K adresám nová aplikace BCR nezávisle přidá index, region, oblast a další chybějící informace.

Další vlastností, která šetří čas, je dvojcestná synchronizace kontaktů mezi aplikací a kontakty v zařízení iPhone. U kontaktů uložených v aplikaci BCR i zařízení se synchronizují veškeré změny bez ohledu na to, kde jsou provedeny.

Kromě toho má aplikace nově i automatický systém zálohování, aby byla zaručena 100% bezpečnost vašich vizitek. Jako bonus nyní můžete najít svoje digitalizované kontakty i s použitím funkce vyhledávání Spotlight z domovské obrazovky zařízení iPhone bez nutnosti otevřít samotnou aplikaci.

Výsledkem je vyšší přesnost a posílené zabezpečení, což představuje novou úroveň efektivity. Nová aplikace ABBYY Business Card Reader spravuje obchodní kontakty za vás a umožňuje vám rychleji dosahovat cílů.

Potřebujete-li další informace, zhlédněte naše nové video a navštivte naši webovou stránku.

O společnosti ABBYY

ABBYY je přední globální poskytovatel technologií a řešení pomáhajících společnostem správně zacházet s informacemi. Společnost nastavuje standard v zachytávání obsahu a inovativních technologiích založených na jazycích, které integruje do celého životního cyklu informací. Řešení ABBYY jsou spolehlivá a zaměřují se na optimalizaci obchodních postupů, zmírňování rizik, zrychlování rozhodovacích procesů a podporu výdělků. Technologie ABBYY používají a licence k nim vlastní některé z největších mezinárodních společností a organizací státní správy, ovšem i malé a střední podniky a jednotlivci. Společnost ABBYY má zastoupení v Austrálii, Kanadě, na Kypru, ve Francii, v Německu, Japonsku, Rusku, ve Španělsku, na Tchaj-wanu, v SAE, ve Velké Británii, na Ukrajině a v USA. Další informace naleznete v sekci Hlavní fakta.

ABBYY a logo ABBYY jsou buď registrované obchodní značky, nebo značky společnosti ABBYY Software Ltd. Další názvy produktů zmíněných v tomto dokumentů mohou být obchodními značkami a/nebo registrovanými obchodními značkami jejich příslušných vlastníků, kteří jsou zde uvedeni.

Kontakt pro média:

Marina Tyshchenko

m.tyshchenko@abbyy.ua

+380 44 490 99 99