ABBYY FineReader je nyní dostupný v AppOnFly

16.02.2017

Kyjev, Ukrajina (16. února 2017) – ABBYY®, mezinárodní poskytovatel technologie a řešení pro zpracování informací, dnes oznámil spolupráci s AppOnFly – online cloudovou službou hostující množství softwarových aplikací. Díky tomuto spojení nyní můžeme používat přední software pro optické rozpoznávání znaků ABBYY FineReader Professional v cloudu, a to na zařízeních s operačními systémy Windows, Mac, iOS a Android.

AppOnFly umožňuje online přístup k OCR softwaru ABBYY FineReader Professional přes vzdálenou plochu (RDS Protocol) nebo přímo přes webový prohlížeč formou měsíčního předplatného.

Výhody tohoto modelu jsou následující:

Nastavení během několika vteřin
Bez stahování. Bez instalace. Bez čekání. Aplikace ABBYY FineReader Professional je připravena k použití.

Žádné závazky
Měsíční platby bez závazků. Netrapte se s platbami za software, pokud jej nepoužíváte.

Spolupráce v týmu
Uživatel může přidat své kolegy, aby si vyzkoušeli skutečnou týmovou práci. AppOnFly umožňuje sdílení dokumentů v rámci účtu multiuser.

Bezpečnost a spolehlivost
I když Vás zradí počítač nebo server, Vaše dokumenty uložené v AppOnFly jsou vždy v bezpečí.

Dostupnost
ABBYY FineReader je na AppOnFly dostupný v 10-denní zkušební verzi, poté za měsíční poplatek 4.90€ za aplikaci + 8€ za platformu AppOnFly. 

Uživatel se může zaregistrovat pomocí emailové adresy přes AppOnFly online store nebo může aplikaci přidat dodatečně přímo na svém profilu na portálu, pokud je již zaregistrovaný.

O AppOnFly
Naším cílem bylo zpřístupnit Windows desktopové aplikace více uživatelům. Věříme, že by uživatelé měli mít možnost vyzkoušet si práci s jakoukoli aplikací, kdykoli a kdekoli to potřebují. A nejen to. Naší snahou je umožnit uživatelům platit za software jen tehdy, kdy ho opravdu používají a nenutit je k dlouhodobým závazkům v podobě splácení software.
První myšlenka na dodávání aplikací z cloudu přišla v roce 2005, od té doby jsme ji neustále zdokonalovali a propracovávali. Dnes jsme schopni v platformě AppOnFly zprovoznit téměř jakoukoli Windows desktopovou aplikaci během několika sekund.ABBYY FineReader