Přehled partnerů

Inovativní technologie a produkty společnosti ABBYY získaly nespočet ocenění a celosvětové uznání od odborník z oboru i od spokojených zákazníků, kteří jich využívají. I když jsou mnohé produkty společnosti ABBYY k dostání v Obchodě ABBYY, naši dokonale vyškolení partneři vám v procesu rozhodování kdykoli nadšeně pomohou.

Partnerský Program

Pokud se chcete stát členy komunity partnerů společnosti ABBYY, vyplňte tento formulář nebo svou žádost odešlete na adresu: sales@abbyy.ua.

ABBYY partnerům poskytuje výhody v partnerském program pro desktopové produkty: 

Webináře o desktopových produktech

Zveme Vás na veřejný webinář «Nový ABBYY FineReader 14»! Specialisté ABBYY Ukrajina Vás seznámí s programem: novými možnostmi, scénáři aplikace, zlepšeními  změnami v licencování, a také provedou jeho demonstraci. Webinář proběhne v anglickém jazyce. Zúčastnit se mohou všichni zájemci. Je vyžadována předběžná registrace účasti. V průběhu webináře bude možné položit otázku buď ústně (je potřeba mikrofon nebo sluchátka) nebo prostřednictvím chatu. 

Rozvrh nejbližších webinářů:

12.10.17, 10:00 CET (GMT+2) registrovat se zde

07.11.17, 10:00 CET (GMT+2) registrovat se zde


Pokud Vaše společnost již prodává produkty ABBYY, ale chcete to dělat úspěšněji a efektivněji, nebo dokonce i tehdy, pokud se Vaše společnost ještě ne stala resellerem nebo distributorem ABBYY, ale rádi byste se dozvěděli více o této možnosti – zúčastněte se webináře «Prodej FineReaderu 14 s menší námahou: otevřeno více možností».

Rozvrh nejbližších webinářů:

17.10.17, 14:00 CET (GMT+2) registrovat se zde

21.11.17, 14:00 CET (GMT+2) registrovat se zde