Řešení

Řešení digitalizace, která optimalizují podnikové procesy

Řešení ABBYY pro dokumenty optimalizují firemní procesy založené na zpracovaných dokumentech využitím digitalizace pro různé průmyslové obory, řeší všeobecné firemní problémy pomocí vybraných horizontálních aplikací, zlepšují Microsoft SharePoint pomocí digitalizace dokumentů, a využívají digitalizace prostřednictvím cloudů a mobilních řešení.

Řešení ABBYY pro digitalizaci dokumentů vycházejí z firemních technologií a platforem pro rozpoznávání dokumentů, digitalizace dat a zpracování jazyka za účelem zvládnutí celé škály firemních procesů založených na dokumentech v malých až středně velkých organizacích.  

Paper to SharePoint

Písemné dokumenty pro SharePoint

Optimalizuje firemní procesy založené na dokumentech pro Microsoft SharePoint a vytváří dokumenty a meta data pro sdílení a zpřístupnění pro všechny jednotlivce firmy.

Mobile Capture

Mobile Capture

Digitalizace obsahu z dokumentů a fotografií, a integrace mobilních zařízení např. tabletů a chytrých telefonů do firemních procesů organizace.

Accounts Payable

Splatnost účtů

ABBYY řešení pomáhají organizacím zlepšit provozní výkonnost zavedením automatizovaného a přesného zpracování faktur a jiných účetních dokumentů.